Zdjęcia Portretowe

Portret fotograficzny jest wspaniałą pamiątką na lata. W Projekt Portret•• możesz umówić się na sesję zdjęciową lub na jeden portret. Kiedy zdecydujesz się na opcję portret to pracujemy nad jednym ujęciem. Wykonujemy oczywiście więcej fotografii, na każdym etapie doradzamy jak współpracować z aparatem. Ważny jest efekt końcowy ale również sama praca przy portrecie ma być przygodą i wspaniałym wspomnieniem oraz nowym doświadczeniem.

Jeśli wybierzesz opcje sesji, czyli zdjęcia bardziej rozbudowane to będziemy wspólnie pracować nad większą ilością ujęć. Będzie czas na zmianę stroju, scenografii, światła.

W każdym przypadku zaczynamy od rozmowy i stworzenia scenariusza sesji. Nie jest tak że sztywno będziemy się trzymać wcześniejszych ustaleń, zawsze jest miejsce na improwizację, jednak wcześniejsze ustalenia pomagają nam uniknąć zamieszania podczas zdjęć i powodują że nie model nie jest zaskoczony i może się właściwie przygotować do zdjęć.

Przygotowania. Ważne aby przygotować odpowiedni strój do charakteru wykonywanych fotografii. Lubimy proste, nie przekombinowane kadry. Zależy nam aby Twoje portrety były aktualne nie tylko dziś ale za wiele lat. Choć nie ulegamy chwilowym modą to nie znaczy że jeśli tak sobie wyobrażasz zdjęcia jak w ulubionym czasopiśmie czy koncie Istagramowym to nam to powiedz.
Od lat współpracujemy z prasą i doskonale wiemy jak przeprowadzić sesję zdjęciową aby model był zadowolony.

Polecamy makijaże współpracujących z nami wizażystów. Są to makijaże specjalnie wykonane dla potrzeb zdjęć, są inaczej wykonywane niż makijaże okolicznościowe. Mają za zadanie podkreślić atuty modela i zamaskować niedoskonałości.